open eni vasili live

Nuk keni ardhur për këto 16 ditë. ?Open?, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Kur ju nuk vini. “Edhe pse je e pandershme në emision të kam ardhur”, i ka thënë Kryemadhi gazetares Vasili. Open – Si do të vazhdojë vaksinimi? Programi “Open”, arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervista me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm, dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. I ke bërë qokë Edi Ramës. Moderatorja e emisionit, Eni Vasili nuk i ka duruar akuzat e Kryemadhit, duke i kujtuar numrin e herëve që e kishte marrë në telefon për ta ftuar në emisionin e saj. 95.7k Followers, 1,017 Following, 1,323 Posts - See Instagram photos and videos from ENI VASILI (@enivasili) Nuk je e ndershme me emisionet e tua Dudushi: Televizioni është futur në kamera në çdo vend dhe nuk ka vajtur pas Edi Ramës. Sonte në Top Channel, “Open”, krim dhe politikë, Open – Si do të vazhdojë vaksinimi? Shalsi replika me Buxhukun, Kikinë dhe Abilekajn, Përmbytjet në Shkodër, Haki Çako dhe Voltana Ademi përballen në Open, “Banak Televizion”, “Pallavra”, replika mes Shalsit, Kikise dhe Abilekajt, 400 krerë dele dhe qingja izolohen nga uji, fermeri kërkon ndihme në Open: Nuk kanë ushqim, “I treti i vërteti”, beri vaksinën pas Ramës, Pipero: Është një ditë e rëndësishme për të gjithë, Mjeku i njohur Tritan Kalo flet për Open pasi u vaksinua dhe jep mesazhe të rëndësishme, Gjergj Bojaxhi përplaset ashpër me Manastirliun për menaxhimin e pandemisë dhe vaksinimin, “Teori konspirative”, Kikia: Flitet që vaksinat na i dhuroi Greqia, replika me Manastirliun, Manastirliu e ka të vështirë të thotë se sa vaksina na duhen, “nën 16 vjeç nuk lejohet vaksinimi”, Mjekët, infermierët, të moshuarit… Manastirliu: Ja si do të jetë radha e vaksinimit, Pse nuk bëhet publike vendi se nga erdhën vaksinat? Shahini: JO, nuk e besoj. Tiranë- Të enjten pati dy lëkundje të forta tërmeti. !, Tirana, Albania. Open - Eni Vasili - Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio. Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. “Edhe pse je e pandershme në emision të kam ardhur”, i ka thënë Kryemadhi gazetares Vasili. “Open” nga Eni Vasili, sonte në Top Channel, ora 21:00. Konvertimi i debatit në sherr ka ndodhur kur diskutimi u kanalizua në dhunën që banorët protestues ushtruan ndaj gazetarit të TV […] Open–Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?Debate mes Redi Shehut,Bushatit,Gjekmarkajt,Dash Shehit 08/01 03:02 Eni Vasili - Open. Top Video sq. Eni Vasili - Open. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Si po operojnë me politikën pesë familjet mafioze dhe 41 bandat e krimit të organizuar? !, Tirana, Albania. Maliqi ishte vënë në një studio tjetër për të ndërhyrë herë pas here dhe mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer pasi e shprehu që në fillim. Maliqi ishte vënë në një studio tjetër për të ndërhyrë herë pas here dhe mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer pasi e shprehu që në fillim. Top Channel Albania. Nuk e njihnim këtë pasion të gazetares Vasili. oggi alle ore 13:28. Mjeku rrëzon live propagandën e Ramës: Ka aparatura në spital që shkatërrojnë sistemin nervor të pacientëve 22:46, 11/11/2020. Top Channel Albania. Ish deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka ndezur sherrin me moderatoren e “Open”, Eni Vasili, gjatë emisionit të mbrëmjes së sotme ku po diskutohet rreth prishjeve që po ndodhin në zonën e Astirit. Streema Mobile We've developed a mobile website for iOS (iPhone, iPad, iPod) and Android devices. Lulzim Basha, sonte në Eni Vasili - Open Ora 21:00, live në Top Channel. Një SMS i publikuar nga gazetarja Eni Vasili në emisionin “Open” në Top Channel ka shkaktuar reagimin e Partisë Demokratike. Watch live, find information here for this television station online. TIRANË Moderatorja e emisionit Open, Eni Vasili ka reaguar përmes një mesazhi të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të presidentit të Fax News, Kasem Hysenbelliu. Eni Vasili: Për çfarë ke ardhur këtu. 18:48 , 24/02/2019 Një video me imazhet e autores së programit “Open”, Eni Vasili referuar 22- viteve më parë teksa ajo ishte spikere e lajmeve në TVSH, e ka lënë atë me gojë hapur. Manastirliu tregon se si do sigurohen vaksinat, Nis proçesi i vaksinimit kundër koronavirusit në Shqipëri, Manastirliu flet për Open, Open–Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?Debate mes Redi Shehut,Bushatit,Gjekmarkajt,Dash Shehit, Dash Shehi: Me trazirat në SHBA ju bë qejfi të gjithë diktatorëve në botë, Eksperti Shtuni: Dështoi siguria, në Kongres ndodheshin më shumë se 500 personalitete, Çfarë do të ndodhë me Trump? Eni Vasili lexon live statusin e Anës, vajzës nga Durrësi që babai i vrau nënën. Shahini: JO, nuk e besoj. Watch live, find information here for this television station online. Manastirliu dhe Shalsi përballë Abilekajt, Kikisë e Bojaxhiut, Pse përmbytemi gjithmonë? Nuk je e ndershme me emisionet e tua Dudushi: Televizioni është futur në kamera në çdo vend dhe nuk ka vajtur pas Edi Ramës. Eni Vasili - Open Today at 11:15 AM Festa e Ujit të Bekuar, Meta zbulon dhuratën nga priftërinjtë e Mitropolisë së Beratit: Mirënjohje klerikëve patriotë shqiptarë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur këtë të diel problemeve të qytetarëve nëpërmjet një lidhjeje live. oggi alle ore 13:40. Eni Vasili: Unë ju jam lutur, çlidhje ka Edi Rama. Eni Vasili: Unë ju jam lutur, çlidhje ka Edi Rama. “Open” nga Eni Vasili, sonte në Top Channel, ora 21:00. Eni Vasili: A e përshpejtoi kjo largimin tuaj? Pata mundesinë te punoj me te ne […] Teksa është transmetuar videoja e “Le Iene” ku tregohet se si Alvin Berisha, vogëlushi shqiptar i mbetur në kampin Al-Hol përqafon mes lotësh të atin, të gjithë janë përlotur. Kryemadhi: E luaj lojën aty ku është për ta luajtur. Moderatorja e emisionit Open, Eni Vasili ka reaguar përmes një mesazhi të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të presidentit të Fax News, Kasem Hysenbelliu. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. News & Media Website See more of Eni Vasili on Facebook Eni Vasili, drejtuesja e Open 19 Mars, 2020 15:36 Përditësuar: 15:42 TIRANË- Drejtuesja e “Open”, Eni Vasili ka shpjeguar incidentin që ndodhi dje në emision, ku një sms i dërguar nga telefoni i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, hapi një valë reagimesh, për vërtetësinë e bisedës. Kreu i qeverisë nuk […] TV KLAN, Eshte Klani Juaj!! Cilët janë deputetët e lidhur më krimin? Watch live, find information here for this television station online. Eni Vasili nuk njihej dot: ajo, që zakonisht është e vëmendshme për të kapur edhe kontradiktën më të vogël në përgjigjet e bashkëbiseduesit të saj, e gatshme për ta gozhduar në tezën që duhet të mbështetë emisioni, të hënën në mbrëmje i përgjigjej me heshtje dhe buzëqeshje çdo broçkulle”. Eni Vasili - Open. Kur të mbaroj emisionin do të ta tregoj. E ftuar në “E Diell”, Vasili përjetoi emocione të forta kur pa veten e saj në studion e lajmeve në TVSH në 97`-n, gjatë luftës së Kosovës në `99-n apo reportazhet e saj të realizuara në RAI & Mediaset. Kur ju nuk vini. Deputeti Lefter Maliqi që ka hyrë së fundi në parlament është përplasur ashpër jo vetëm me të ftuarit, por edhe me vetë drejtuesen e emisionit “Open” gazetaren Eni Vasili. 166 talking about this. Top Channel is a broadcast and satellite television station from Tirana, Albania, providing Entertainment shows. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e  rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për t’u përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e pranishme në emisionin ‘Open’ ka debatuar ashpër me moderatoren e këtij emisioni Eni Vasili. Kosova regjistron 137 raste të … Kryeministri Edi Rama ka ndërprerë emisionin dhe ka debatuar me moderatoren Eni Vasili, pasi Agron Gjekmarkaj ndërhyri disa herë teksa ai po fliste për hapjen e negociatave. Programi “Open”, arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervista me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm, dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Eni Vasili: Ne iu ftojmë në shtëpi dhe ju derdhni kupën. Murrizi: Partia ime nuk është krijuar as nga zyra e Ramiz Alisë. Murrizi: Kam ardhur këtu, por s’jam skllav. Manastirliu tregon se si do sigurohen vaksinat, Nis proçesi i vaksinimit kundër koronavirusit në Shqipëri, Manastirliu flet për Open, Open–Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?Debate mes Redi Shehut,Bushatit,Gjekmarkajt,Dash Shehit, Dash Shehi: Me trazirat në SHBA ju bë qejfi të gjithë diktatorëve në botë. Të hënën ora 21:00, Lulzim Basha në intervistën e tij të parë për këtë sezon politik në #Open nga Eni Vasili. هل نسيت الحساب؟ Kemi patur mospajtime, por ajo që u tha sot nga Rama ishte 100% ajo që kishim diskutuar edhe para se të dilnim live me kamera. Ekranin e kanë "mbushur" lotët dhe gazetares Vasili i dridhej Zeri. Open Përputhen Top Story Hell’s Kitchen Shiko kush LUAN Portokalli Aventurierët E Diell Gjurmë Shqiptare Shqipëria LIVE Top Talk Ftesë në 5 Fiks Fare Procesi Sportiv Wake Up Hipokrati Exclusive Fshatrat e Shqipërisë Oferta më e mirë Lindje&Perëndim Kreu i qeverisë nuk … Eni Vasili: Ke ardhur në emisionin tim.. Murrizi: Unë kam respekt e të kam të preferume, por më shif në sy! Kanë rrezikuar jetën gazetarët e Topit, ju na akuzoni për qoka. Eni Vasili: A e përshpejtoi kjo largimin tuaj? Native apps coming soon! Në fakt, u surprizuam kur e pamë që po lëvizte me motor! Toggle navigation Radio TV Sign in with Facebook Create an account Sign in × Welcome to Streema! 1:19:30 'Mos i fol shoferit' nga Rudina Dembacaj - E ftuar Eni Vasili ... Open/ Eni Vasili: Xhisiela ishte detyruar të mos thoshte të vërtetën. Manastirliu dhe Shalsi përballë Abilekajt, Kikisë e Bojaxhiut, Pse përmbytemi gjithmonë? Një SMS i publikuar nga gazetarja Eni Vasili në emisionin “Open” në Top Channel ka shkaktuar reagimin e Partisë Demokratike. Eni Vasili: Për çfarë ke ardhur këtu. në Eni Vasili - Open Ora 21:00, live në Top Channel Report Browse more videos Playing next 0:31 Të hënën ora 21:00, Lulzim Basha në intervistën e tij të parë për këtë sezon politik në #Open nga Eni Vasili. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Report. Nuk keni ardhur për këto 16 ditë. “Debati filloi për shkak të një provokimi nga zyra e shtypit të kryeministrit Rama në orët e vona të mbrëmjes, dhe zëdhënësi i kryeministrit na tërhoqi vëmendjen se përse ishim të “squllur” përballë Berishës ndërkohë që jemi “luftarakë” përballë Ramës.

Testo Pino Daniele Senza 'e Te, Jean-michel Martial Causa Morte, Week End Romantico Liguria Spa, Lienz Meteo Webcam, Attori Comici Italiani Giovani, Villa Salus Reggio Emilia Centralino, Rottura Uomo Cancro, L'e Degli Inglesi, Sofia Del Baldo Auto Blu, Schemi Diritto Commerciale Campobasso Pdf, Sformato Di Riso In Padella Fatto In Casa Da Benedetta,

Lascia un commento